Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Plan zajęć

Czcionka:

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ NA ROK SZKOLNY 2020/2021

ZNAJDUJE SIĘ

W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM

I JEST DO WGLĄDU PRZEZ WSZYSTKICH RODZICÓW,

UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

 

 

 

ROK SZK. 2019/2020  SEMESTR I

klasa 0 - wychowawca mgr Barbara Grochalska

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.10-8.55

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

2

9.05- 9.50

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

3

10.00-10.45

zajęcia

zajęcia

j. angielski

zajęcia/log.

zajęcia

4

10.55-11.40

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

5

12.00-12.45

 

zajęcia

zajęcia

j. angielski

rytmika

6

12.55-13.40

 

religia

zajęcia

 

 

7

13.50-14.35

 

 

logopedia

 

 

8

14.45-15.30

 

 

 

 

 

 

klasa "I" - wychowawca mgr Joanna Iwanicka

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.10-8.55

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia 

zajęcia

2

9.05-9.50

j. angielski

religia

zajęcia komp.

zajęcia

zajęcia (wf)

3

10.00-10.45

zajęcia

zajęcia

zajęcia

religia

zajęcia

4

10.55-11.40

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

5

12.00-12.45

 

zajęcia

zajęcia ( wf)

-

-

6

12.55-13.40

 

 

j.angielski

koło taneczne

z.kompensac.

7

13.50-14.30

 

 

 

koło taneczne

 

8

14.45-15.30

 

 

 

 

 

 

klasa "II" - wychowawca mgr Alina Czyżewska - Łoś

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.10-9. 8.55

j. angielski

zajęcia

zajęcia 

zajęcia

zajęcia

2

9.05-9.50

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

3

10.00-10.45

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

4

10.55-11.40

zajęcia

j. angielski

zajęcia ( wf)

religia

z. wyrówn.

5

12.00-12.45

-

religia

informatyka

zajęcia wyr.

 

6

12.55-13.40

terapia pedag.

j. kaszubski

koło wokalne

k. taneczne

 

7

13.50-14.35

 

j. kaszubski

 

k. taneczne

 

8

14.45-15.30

 

 

 

 

 

 

klasa "III" - wychowawca mgr Emilia Lubotzka

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

8.10-8.55

zajęcia wf

zajęcia

informatyka

religia

zajęcia

2

9.05-9.50

zajęcia 

zajęcia

zajęcia

zajęcia

zajęcia

3

10.00-10.45

zajęcia

zajęcia

zajęcia 

zajęcia

zajęcia

4

10.55-11.40

zajęcia

religia

zajęcia

j. angielski

j. angielski

5

12.00-12.45

 

-

zajęcia

zajęcia

zajęcia

6

12.55-13.40

 

j. kaszubski

g. korekc.

k. taneczne

 

7

13.50-14.35

 

j. kaszubski

 

k. taneczne

 

8

14.45- 15.30

 

j. kaszubski

 

 

 

 

klasa "IV" - wychowawca mgr Katarzyna Kosater

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

7.15-8.00

j. polski

religia

przyroda

religia

informatyka

2

8.10-8.55

przyroda

j. polski

j. polski

j. angielski

j. angielski

3

9.05-9.50

wf

technika

matematyka

matematyka

godz.wychow.

4

10.00-10.45

matematyka

j. angielski

wdż

wf

j. polski

5

10.55-11.40

j. polski

matematyka

-

muzyka

 

6

12.00-12.45

historia

g. korekc.

logopedia

wf

 

7

12.55-13.40

wf

plastyka.

j. kasz/ k. wokaln

k. taneczne

 

8

13.50-14.35

 

 

j. kasz - do 15.30

k. taneczne

 

 

klasa "V" - wychowawca mgr Alicja Andrzejuk

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

7.15-8.00

informatyka

j. polski

wf

w-f

technika

2

8.10-8.55

j.polski

w-f

historia

religia

matematyka

3

9.05-9.50

j. angielski

wf

j. angielski

j. polski

godz.wychow.

4

10.00-10.45

historia

geografia

j. polski

j. angielski

biologia

5

10.55-11.40

wdż

muzyka

matematyka

j. polski ( rozw)

plastyka

6

12.00-12.45

z. kompens.

matematyka

j. polski

historia własna

matematyka

7

12.55-13.40

 

logopedia

j.kasz/k. wokalne

koło taneczne

 

8

13.50-14.35

 

religia

j. kasz. do 15.30

koło taneczne

 

 

klasa "VI" - wychowawca mgr  Beata Ronowicz

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

7.15-8.00

muzyka

wf

j. polski

matematyka

j. polski

2

8.10-8.55

informatyka

historia

wf

wf

j.polski

3

9.05-9.50

j. polski

j. angielski

historia

j. angielski

godz.wychow.

4

10.00-10.45

j. angielski

religia

matematyka

biologia

matematyka

5

10.55-11.40

geografia

j. polski

 

religia

j. polski ( rozw)

6

12.00-12.45

technika

plastyka

 

historia własna

w-f

7

12.55-13.40

 

matematyka

 

j. kasz/k.taneczn

logopedia

8

13.50-14.35

 

logopedia

 

j. kasz. do 15.30

 

 

klasa "VII" - wychowawca mgr Katarzyna Zamkowska

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

7.15-8.00

wf

historia

muzyka

j. angielski

wf

2

8.10-8.55

fizyka

j. angielski

fizyka

geografia

j.niemiecki

3

9.05-9.50

matematyka

matematyka

j. polski

religia

godz.wych.

4

10.00-10.45

j. polski

j. polski

wf

j. polski

wf

5

10.55-11.40

historia

geografia

j. polski

matematyka

j. niemiecki

6

12.00-12.45

plastyka

religia

matematyka

j. angielski

rewalid.

7

12.55-13.40

biologia

chemia

biologia

j. kasz/rewalid

 

8

13.50-14.35

chemia

informatyka

matem. rozsz.

j. kasz do 14.35

 

klasa "VIII" - wychowawca mgr Cezary Bach - Żelewski

 

godziny

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

1

7.15-8.00

fizyka

j. angielski

fizyka

chemia

j.niemiecki

2

8.10-8.55

j. angielski

matematyka

j. angielski

matematyka

historia

3

9.05-9.50

j. polski

chemia

wf

w-f

godz.wych.

4

10.00-10.45

j. polski

informatyka

wf

religia

j. niemiecki

5

10.55-11.40

matematyka

j. polski

j. polski

j. polski

wf

6

12.00-12.45

wos

geografia

biologia

wos

wdż

7

12.55-13.40

historia

religia

matematyka

j. polski

rewalidacja

8

13.50-14.35

 

 

matematyka rozsz.

rewalidacja

rewalidacja

 

 

DZWONKI

PRZERWY LEKCYJNE

PRZERWY OBIADOWE


1/ 7.15 - 8.00
2/ 8.10 - 8.55
3/ 9.05 - 9.50
4/ 10.00 - 10.45
5/ 10.55- 11.40
6/ 12.00 - 12.45
7/ 12.55 - 13.40

8/ 13.50-14.35

9/14.45-15.30

 

 

 


 

11.40 - 12.00
 

 

Imieniny

Zegar

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Kalendarium

Październik 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Pogoda

LEPSZA SZKOŁA